Genieten aan het water – nu aantrekkelijker geprijsd!

Groeneweg 1 - 150, Bruinisse € 269.500 k.k.
testje: Toevoegen aan favorieten In favorieten
Genieten aan het water – nu aantrekkelijker geprijsd! Groeneweg 1 , Bruinisse
1 - 6
A73B6CC2-8071-4F2F-9FA4-0E7178145C58-2443-00007FB8CF2AF391 3
1
Op zoek naar rust, ruimte en natuur? Deze sfeervolle en keurig onderhouden 6-persoons recreatiewoning op Vakantiepark Aquasteate in Bruinisse biedt het allemaal. Gelegen op een heerlijk rustig gedeelte van het park, geniet je hier van ultieme privacy en een prachtig vrij uitzicht over de Zeeuwse polder. De tuin grenst direct aan het water, wat zorgt voor een uniek vakantiegevoel, elke dag opnieuw. De woning staat op een royale kavel van 332 m² en is met zorg onderhouden. Hier kun je direct van je vrije tijd gaan genieten! Extra aantrekkelijk: de woning is recent in prijs verlaagd, waardoor dit hét moment is om toe te slaan. Laat deze kans niet liggen – een plek als deze komt niet vaak voorbij!

Omschrijving van de recreatiewoning

Wordt deze woning aangeboden door een Makelaar? Let dan op en lees het onderstaande artikel aandachtig door.

Recreatiewoning kopen met of zonder aankoopmakelaar.

Gaat u een recreatiewoning kopen dan staat u op het punt om een grote uitgave te gaan doen waarvoor u misschien jaren heeft gespaard. Het is voor u dan ook heel belangrijk dat u een goede aankoop doet en vooral niet te veel betaald.

Als u van een particulier een vakantiehuis koopt, wees er dan wel zeker van dat alle genoemde feiten actueel en correct zijn. Zijn er geen verborgen kosten, zijn er kwalitatieve beperkingen of voorkeursrechten? Allerlei zaken waarbij u zeker een expert kunt gebruiken.

Gaat u een recreatiewoning kopen via een makelaar onthoud dan goed dat de verkopende makelaar werkt voor de verkoper. De verkopende makelaar is een expert in onderhandelen, het is tenslotte zijn vak. Durft u de onderhandeling zelf aan te gaan met een expert of neemt u liever uw eigen onafhankelijke recreatiespecialist van Vakantiehuistekoop.nl mee!

Wat doet een aankoopmakelaar?
Kenmerken
Verkoop door LXRY Property
Vraagprijs € 269.500 k.k.
BTW belast Geen BTW
Bouwjaar 2003
Perceel Eigen grond
Perceel opp. 332 m2
Woon opp. 80 m2
Slaapkamers 3
Badkamers 1
Toiletten 2
Parkkosten € 2.250
Rendement 5.39%
Permanent wonen Niet toegestaan
Verhuur mogelijkheid Ja
Energielabel: C
Algemene objectgegevens
Inventaris Blijft achter
Kozijnen Hardhout
Beglazing Dubbel glas
Verwarming CV-ketel
Isolatie Volledig geïsoleerd
Voorzieningen woning
Elektriciteit Via park Water Via park Gas Via park Internet & Wifi Via park
Tuin & Parkeren
Tuin Ja Berging Ja Parkeerplaats Ja
Park en faciliteiten
Naam park Resort Aquasteate Organisatie Summio Zoover (1-10) 7.7 Tripadvisor (1-5) 3 Faciliteiten Biljart, Bistro, Bowlen, Café - Bar, Cafetaria, Eindschoonmaak, Fietsverhuur, Golfbaan, Huisdieren toegestaan, Kinderanimatie, Kindvriendelijk, Midgetgolf, Oplaadpunt auto, Restaurant, Speeltuin, Supermarkt, Tennisbaan, Toeristische informatie, Wasserette, Wifi, Zwembad glijbanen, Zwembad overdekt
Ligging & Omgeving
Omgeving Aan rustige weg, Beschutte ligging, Buiten bebouwde kom, Landelijk, Levendig park, Nabij haven, Nabij kust, Nabij vaarwater, Rustig park, Vrij uitzicht

Permanente bewoning recreatiewoning. Mag dat?

Ja of nee

Vakantiewoning financieren. Kan dat?

Het financiële plaatje

Recreatiemakelaar voor een zorgeloze aankoop.

Help mij

Stel uw vraag aan de verkoper

{{ errors.first("email") }}
{{ errors.first("name") }}
{{ errors.first("phone") }}
{{ errors.first("interests[]") }}
{{ errors.first("message") }}
{{ errors.first("privacy") }}