Vakantiehuis te koop in Herkingen voor rustzoekers

Peuterdijk 50 - 47, Herkingen € 215.000 k.k.
testje: Toevoegen aan favorieten In favorieten
Vakantiehuis te koop in Herkingen voor rustzoekers Peuterdijk 50 , Herkingen
1 - 4
A73B6CC2-8071-4F2F-9FA4-0E7178145C58-2443-00007FB8CF2AF391 2
1
Op weinig plekken kom je zo dicht bij de natuur als op Park Zeedijk. Om je heen alleen maar rust, het gezang van vogels is met op een steenworp afstand het Grevelingenmeer. In de winter is dit de verblijfplaats van een groep flamingo’s, in de overige seizoenen kun je volop aan het meer recreëren en zeehonden bekijken. Laat de zonnestralen op je gezicht neerdalen, ga lekker of fietsen door de natuur. Een kleinschalig park met duurzame vakantiewoningen.

Omschrijving van de recreatiewoning

Wordt deze woning aangeboden door een Makelaar? Let dan op en lees het onderstaande artikel aandachtig door.

Recreatiewoning kopen met of zonder aankoopmakelaar.

Gaat u een recreatiewoning kopen dan staat u op het punt om een grote uitgave te gaan doen waarvoor u misschien jaren heeft gespaard. Het is voor u dan ook heel belangrijk dat u een goede aankoop doet en vooral niet te veel betaald.

Als u van een particulier een vakantiehuis koopt, wees er dan wel zeker van dat alle genoemde feiten actueel en correct zijn. Zijn er geen verborgen kosten, zijn er kwalitatieve beperkingen of voorkeursrechten? Allerlei zaken waarbij u zeker een expert kunt gebruiken.

Gaat u een recreatiewoning kopen via een makelaar onthoud dan goed dat de verkopende makelaar werkt voor de verkoper. De verkopende makelaar is een expert in onderhandelen, het is tenslotte zijn vak. Durft u de onderhandeling zelf aan te gaan met een expert of neemt u liever uw eigen onafhankelijke recreatiespecialist van Vakantiehuistekoop.nl mee!

Wat doet een aankoopmakelaar?
Kenmerken
Verkoop door LXRY Property
Vraagprijs € 215.000 k.k.
BTW belast Geen BTW
Bouwjaar 2020
Perceel Eigen grond
Perceel opp. 409 m2
Woon opp. 50 m2
Slaapkamers 2
Badkamers 1
Toiletten 1
Parkkosten € 2.087
Permanent wonen Niet toegestaan
Verhuur mogelijkheid Ja
Energielabel: Aangevraagd
Algemene objectgegevens
Inventaris Blijft achter
Aantal m2 inpandige (berg)ruimte 2
Kozijnen Kunststof
Beglazing Dubbel glas
Verwarming CV-ketel
Isolatie Volledig geïsoleerd
Voorzieningen woning
Elektriciteit Eigen leverancier Water Eigen leverancier Gas Eigen leverancier Internet & Wifi Via park
Tuin & Parkeren
Tuin Ja Berging Ja Parkeerplaats Ja
Park en faciliteiten
Naam park Park Zeedijk Organisatie Summio Faciliteiten Eindschoonmaak, Fietsverhuur, Huisdieren toegestaan, Kindvriendelijk, Speeltuin, Toeristische informatie, Wifi
Ligging & Omgeving
Omgeving Aan rustige weg, Aan water, Buiten bebouwde kom, Landelijk, Nabij haven, Nabij kust, Nabij vaarwater, Open ligging, Rustig park

Permanente bewoning recreatiewoning. Mag dat?

Ja of nee

Vakantiewoning financieren. Kan dat?

Het financiële plaatje

Recreatiemakelaar voor een zorgeloze aankoop.

Help mij

Stel uw vraag aan de verkoper

{{ errors.first("email") }}
{{ errors.first("name") }}
{{ errors.first("phone") }}
{{ errors.first("interests[]") }}
{{ errors.first("message") }}
{{ errors.first("privacy") }}