Luxe chalet te koop in Renesse, Zeeland
Roelandsweg 8 - 15JW, Renesse
€ 155.000 k.k.
testje: Toevoegen aan favorieten
In favorieten
Luxe chalet te koop in Renesse, Zeeland
Roelandsweg 8 , Renesse
1 - 3
2
1
Uniek aanbod op Vakantiepark De Oase – Prachtig chalet op toplocatie in Renesse!
Op misschien wel het mooiste plekje van Vakantiepark De Oase staat dit schitterende chalet nu te koop. Gelegen op een rustige, groene locatie in het meest geliefde deel van het park, biedt deze recreatiewoning de perfecte combinatie van comfort en rust.
De huurgrond is volledig afgekocht tot november 2035 overdracht via notaris – u betaalt enkel de jaarlijkse parkkosten van €2.250. Dat betekent zorgeloos genieten in het bruisende Renesse, op slechts 2 kilometer van zee en strand.
Mis deze kans niet op een van de mooiste locaties van Zeeland!
Voor Info/bellen: 0031645174973
×
Download de brochure
Vul uw e-mailadres en naam in zodat wij de brochure naar u kunnen mailen.
×
Plan een bezichtiging
Bedankt namens de verkoper!
Koopt u voor het eerst een vakantiewoning, bekijk dan eens op onze website wat een aankoopmakelaar voor u kan betekenen.
Koopt u voor het eerst een vakantiewoning, bekijk dan eens op onze website wat een aankoopmakelaar voor u kan betekenen.
Omschrijving van de recreatiewoning
Wordt deze woning aangeboden door een Particulier? Let dan op en lees het onderstaande artikel aandachtig door.
Aankoopmakelaar
Kies tijdens uw aankoop voor de meeste zekerheid en beste prijsonderhandeling. Schakel daarom ons in als uw aankoopmakelaar.
Bekijk de mogelijkheden
×
Doe een bod
Vul het onderstaand formulier in om een bod te doen op Roelandsweg 8-15-JW 4325cs Renesse
Kenmerken
Verkoop door
Particulier
Vraagprijs
€ 155.000 k.k.
BTW belast
Geen BTW
Bouwjaar
2010
Perceel
Eigen grond
Perceel opp.
220 m2
Woon opp.
53 m2
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Toiletten
1
Parkkosten
€ 2.250
Permanent wonen
Niet toegestaan
Verhuur mogelijkheid
Ja

Algemene objectgegevens
Inventaris
Blijft achter
Aantal m2 inpandige (berg)ruimte
2
Kozijnen
Kunststof
Beglazing
Dubbel glas
Verwarming
CV-ketel
Isolatie
Dak isolatie, Muur isolatie
Voorzieningen woning
Elektriciteit
Via park
Water
Via park
Gas
Via park
Internet & Wifi
Via park
Tuin & Parkeren
Tuin
Ja
Berging
Ja
Parkeerplaats
Ja
Park en faciliteiten
Naam park
Camping Siblu De Oase
Zoover (1-10)
7.3
Tripadvisor (1-5)
4
Faciliteiten
Broodjes-service, Campingwinkel, Eindschoonmaak, Fietsverhuur, Huisdieren toegestaan, Kinderanimatie, Kindvriendelijk, Speeltuin, Supermarkt, Toeristische informatie, Wifi
Ligging & Omgeving
Omgeving
Aan rustige weg, Beschutte ligging, Buiten bebouwde kom, Landelijk, Nabij kust, Rustig park, Vrij uitzicht
Afstand tot duinen
1
Afstand tot strand
2