IRM Jasmin -2024

houtvester jansenweg 2 - 01, Gasselte € 72.534 v.o.n.
testje: Toevoegen aan favorieten In favorieten
IRM Jasmin -2024 houtvester jansenweg 2 , Gasselte
1 - 4
A73B6CC2-8071-4F2F-9FA4-0E7178145C58-2443-00007FB8CF2AF391 2
2
IRM Jasmin 2024 – modern chalet met comfort en privacy De IRM Jasmin 2024 is een slim ingedeeld chalet dat uitblinkt in comfort, ruimte en rust. Met 2 slaapkamers, 2 badkamers én 2 toiletten is dit model perfect voor stellen die luxe zoeken of voor wie regelmatig gasten ontvangt. De lichte woonkamer biedt volop ruimte voor een gezellige zithoek en een eethoek. Dankzij de grote ramen komt er veel natuurlijk licht binnen en voelt het chalet ruim en open aan. De moderne keuken is volledig uitgerust met kookplaat, koelkast met vriesvak, ruime werkbladen en veel kastruimte – ideaal voor korte én lange verblijven. De hoofdslaapkamer heeft een comfortabel tweepersoonsbed en directe toegang tot een eigen badkamer. De tweede slaapkamer beschikt over twee eenpersoonsbedden en een eigen badkamer naast de kamer. Beide badkamers zijn voorzien van een douche en een wastafel. Daarnaast zijn er twee aparte toiletten, zodat iedereen van zijn eigen privacy kan genieten. Waarom kiezen voor de Jasmin 2024? ✔ 2 slaapkamers, elk met eigen badkamer ✔ 2 aparte toiletten voor extra gemak ✔ Moderne, frisse afwerking Nieuwsgierig? Plan een bezichtiging bij Siblu De Lente van Drenthe en ontdek zelf het comfort van dit luxe chalet!

Omschrijving van de recreatiewoning

Wordt deze woning aangeboden door een Makelaar? Let dan op en lees het onderstaande artikel aandachtig door.

Recreatiewoning kopen met of zonder aankoopmakelaar.

Gaat u een recreatiewoning kopen dan staat u op het punt om een grote uitgave te gaan doen waarvoor u misschien jaren heeft gespaard. Het is voor u dan ook heel belangrijk dat u een goede aankoop doet en vooral niet te veel betaald.

Als u van een particulier een vakantiehuis koopt, wees er dan wel zeker van dat alle genoemde feiten actueel en correct zijn. Zijn er geen verborgen kosten, zijn er kwalitatieve beperkingen of voorkeursrechten? Allerlei zaken waarbij u zeker een expert kunt gebruiken.

Gaat u een recreatiewoning kopen via een makelaar onthoud dan goed dat de verkopende makelaar werkt voor de verkoper. De verkopende makelaar is een expert in onderhandelen, het is tenslotte zijn vak. Durft u de onderhandeling zelf aan te gaan met een expert of neemt u liever uw eigen onafhankelijke recreatiespecialist van Vakantiehuistekoop.nl mee!

Wat doet een aankoopmakelaar?
Kenmerken
Verkoop door Siblu Lente van Drenthe
Vraagprijs € 72.534 v.o.n.
BTW belast Vraagprijs is inclusief btw
Bouwjaar 2024
Perceel Huurgrond
Perceel opp. 200 m2
Woon opp. 38 m2
Slaapkamers 2
Badkamers 2
Toiletten 1
Parkkosten € 6.000
Permanent wonen Niet toegestaan
Verhuur mogelijkheid Ja
Energielabel: Aangevraagd
Algemene objectgegevens
Inventaris Blijft achter
Kozijnen Kunststof
Beglazing Dubbel glas
Verwarming Elektrische kachel
Isolatie Dak isolatie, Muur isolatie
Voorzieningen woning
Elektriciteit Via park Water Via park Gas Via park Internet & Wifi Via park
Tuin & Parkeren
Tuin Ja Berging Nee Parkeerplaats Ja
Park en faciliteiten
Naam park De Lente van Drenthe Organisatie Siblu Faciliteiten Broodjes-service, Café - Bar, Cafetaria, Campingwinkel, Eindschoonmaak, Fietsverhuur, Huisdieren toegestaan, Kinderanimatie, Kinderboerderij, Kindvriendelijk, Restaurant, Speeltuin, Supermarkt, Tafeltennistafel, Tennisbaan, Toeristische informatie, Voetbalveld, Wasserette, Wifi, Zwembad
Ligging & Omgeving
Omgeving Aan bosrand, Aan rustige weg, Aan water, Beschutte ligging, Bosrijke omgeving, Buiten bebouwde kom, Landelijk, Levendig park, Rustig park Afstand tot dorp 4

Permanente bewoning recreatiewoning. Mag dat?

Ja of nee

Vakantiewoning financieren. Kan dat?

Het financiële plaatje

Recreatiemakelaar voor een zorgeloze aankoop.

Help mij

Stel uw vraag aan de verkoper

{{ errors.first("email") }}
{{ errors.first("name") }}
{{ errors.first("phone") }}
{{ errors.first("interests[]") }}
{{ errors.first("message") }}
{{ errors.first("privacy") }}