Groot mooi vakantiewoning 10 personen

Parkweg 2 - 200, Hellevoetsluis € 495.000 k.k.
testje: Toevoegen aan favorieten In favorieten
Groot mooi vakantiewoning 10 personen Parkweg 2 , Hellevoetsluis
1 - 10
A73B6CC2-8071-4F2F-9FA4-0E7178145C58-2443-00007FB8CF2AF391 5
2
In het mooie Zuid-Hollandse Hellevoetsluis, op een rustig recreatiepark waar permanent verblijf is toegestaan (365 dagen per jaar), staat deze royale en goed onderhouden recreatiewoning van 125 m² op een perceel van maar liefst 390 m² eigen grond. Een unieke kans voor gezinnen, samenwonenden of investeerders die op zoek zijn naar ruimte, water, natuur én gemak. De recreatiewoning ligt direct aan een waterpartij en vanuit de woonkamer én vanaf uw mooie steiger geniet u van een mooie groen. De steiger direct aan de waterpartij biedt u de gelegenheid te ontspannen en te genieten van de zon en de omgeving. Naast de steiger kunt u ook vanaf uw terras genieten van het uitzicht en uw eigen ruime tuin. De woning ligt dichtbij de duinen en het strand en is een ideale uitvalsbasis voor recreëren aan de kust.

Omschrijving van de recreatiewoning

Wordt deze woning aangeboden door een Particulier? Let dan op en lees het onderstaande artikel aandachtig door.

Aankoopmakelaar

Kies tijdens uw aankoop voor de meeste zekerheid en beste prijsonderhandeling. Schakel daarom ons in als uw aankoopmakelaar.

Bekijk de mogelijkheden
Kenmerken
Verkoop door Particulier
Vraagprijs € 495.000 k.k.
BTW belast Vraagprijs is inclusief btw
Bouwjaar 2018
Perceel Eigen grond
Perceel opp. 390 m2
Woon opp. 125 m2
Slaapkamers 5
Badkamers 2
Toiletten 2
Parkkosten € 3.500
Permanent wonen Toegestaan
Verhuur mogelijkheid Ja
Energielabel: B
Algemene objectgegevens
Inventaris Blijft achter
Kozijnen Draai-kiep ramen, Kunststof
Beglazing Dubbel glas
Verwarming CV-ketel, Gaskachel
Isolatie Volledig geïsoleerd
Voorzieningen woning
Elektriciteit Via park Water Via park Gas Via park Internet & Wifi Via park
Tuin & Parkeren
Tuin Ja Berging Ja Parkeerplaats Ja
Park en faciliteiten
Naam park Resort Poort van Zeelend Organisatie Europarcs Faciliteiten Afhaal maaltijden, Bootverhuur, Broodjes-service, Cafetaria, Campingwinkel, Eindschoonmaak, Fietsverhuur, Huisdieren toegestaan, Kinderanimatie, Oplaadpunt auto, Speeltuin, Tafeltennistafel, Wasserette, Wifi
Ligging & Omgeving
Omgeving Landelijk, Levendig park, Nabij haven, Nabij kust, Nabij stad, Rustig park Afstand tot meer 0.3 Afstand tot strand 0.3 Afstand tot dorp 2

Permanente bewoning recreatiewoning. Mag dat?

Ja of nee

Vakantiewoning financieren. Kan dat?

Het financiële plaatje

Recreatiemakelaar voor een zorgeloze aankoop.

Help mij

Stel uw vraag aan de verkoper

{{ errors.first("email") }}
{{ errors.first("name") }}
{{ errors.first("phone") }}
{{ errors.first("interests[]") }}
{{ errors.first("message") }}
{{ errors.first("privacy") }}